Haber

Bakan Yardımcısı Dönmez Yangın Alanında İnceleme Yürüttü

İnegöl’de Salı günü meydana gelen ve 10 iş yerinin yandığı yangının ardından Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez bu sabah İnegöl’e geldi. Çevreyi ziyaret ederek yanan iş yerlerinin sahipleriyle görüşen Dönmez, izlenecek yol haritası hakkında bilgi verdi.

İnegöl’de Salı günü meydana gelen yangının yaralarını sarmak için çalışmalar sürüyor. Tarihinin en büyük yangınlarından birini yaşayan İnegöl’de, başta devlet kurumları olmak üzere herkes sürecin normale dönmesi için bir dizi çalışma yürütürken, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez bu gün İnegöl’e geldi. Sabah Belediye Başkanı Alper Taban ile uyum içinde. Bakan Yardımcısı Dönmez, bölgede incelemelerde bulunarak, yangında işyerleri kullanılamaz hale gelen sanayicilerle görüştü.

BAKAN YARDIMCISI TÜM SORULARI CEVAPLADI

Sabah 08.30 sıralarında yangın alanına gelen Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Çetin Ali Dönmez, Belediye Başkanı Alper Taban, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, kurum temsilcileri ve sanayicilerle buraya geldi. Yangınla ilgili verilen bilgilerin ardından sanayiciler, taleplerini Bakan Yardımcısı Dönmez’e iletti. Karşılıklı istişareler sonucunda firmaların tekrar ayağa kalkması için izlenecek yol haritası belirlendi ve firma yetkililerine izlemeleri gereken yol hakkında bilgi verildi. Sanayicilerin soruları üzerine Bakan Yardımcısı Dönmez, ilgili kurumların en üst düzey yetkililerini arayarak bilgi aldı ve sanayicileri bu yetkililerle birebir görüştürdü.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu