Haber

İstanbul fırtınaya teslim oldu! Uçuşların ardından feribot seferleri de iptal edildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AFAD’ın dün Marmara bölgesi için fırtına uyarısı yapmasının ardından İstanbul’da gece saatlerinde şiddetli yağış etkisini göstermeye başladı. THY’nin dün İstanbul’da olumsuz hava koşulları nedeniyle karşılıklı olarak 40 seferini iptal etmesinin ardından, bugün de feribot seferleri iptal edildi.

ŞEHİR HATLARI, BUDO VE İDO SEFERLERİ İPTAL EDİLDİ

Şehir genelinde Şehir Hatları, Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) ve İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) seferlerinin bir kısmı feribot seferleri iptal edildi.

“İKİNCİ BİR DUYURUYA KADAR UÇUŞLARIMIZ AÇILMAYACAK”

İstanbul Şehir Hatları’ndan yapılan açıklamada, “Olumsuz hava koşulları (Lodos) nedeniyle bazı seferlerimiz bir sonraki duyuruya kadar sefer yapamayacaktır. Bostancı-Moda-Kadıköy-Kabataş hattı seferlerimiz ise Moda İskelesi’nde duracak olup, Adalar-Beşiktaş ve Aşiyan’daki şiddetli akıntıya karşı ikinci durak Aşiyan’da olacak. “Bir sonraki duyuruya kadar Bebek İskelesi üzerinden yapılacak.” denildi.

BUDO VE İDO’DAN UÇUŞLAR İPTAL EDİLDİ

BUDO ve İDO) bazı uçuşlarının iptal edildiğini duyurdu.

BUDO’nun iptal edilen seferleri şöyle:

“08.00 Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci), 08.00 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa (Mudanya), 09.30 Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci), 09.30 Bursa (Mudanya) – Armutlu ( İhlas) , 10.00 Armutlu (İhlas) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci) ve 10.30 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa (Mudanya), 13.30 Bursa (Mudanya) – İstanbul (Eminönü/Sirkeci), 14.00 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa ( Mudanya), 14.00 İstanbul (Eminönü/Sirkeci)- Armutlu (İhlas), 15.25 Armutlu (İhlas)- Bursa (Mudanya), 16.45 Bursa (Mudanya)- İstanbul (Eminönü/Sirkeci), 17.00 İstanbul (Eminönü/Sirkeci) – Bursa ( Mudanya), 19.15 Bursa (Mudanya)- İstanbul (Eminönü/Sirkeci), 19.30 İstanbul (Eminönü/Sirkeci)- Bursa (Mudanya)”

İDO’nun iptal edilen seferleri şöyle:

“11.35 Kabataş – Kadıköy, 12.00 Bursa – Kabataş, 12.00 Kadıköy – Bandırma, 15.30 Bandırma – Kadıköy, 17.15 Kabataş – Bursa, 18.00 Bursa – Kabataş, 18.15 Kabataş – Bursa, 19.00 Kadıköy – Bandırma”

ceylanpinar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu