Teknoloji

Apple Bu Ayın Sonlarında Yenilenmiş iMac ve MacBook’ları Tanıtmaya Hazırlanıyor

Teknoloji devi Apple’ın 2021 yılında tanıttığı yeni iMac modelleri bu ay sonunda duyurulabilir. Blomberg’in açıkApple analisti bültene konuşuyor Mark Gurman,Bu ayın sonunda yeni Mac bilgisayarlarla tanışabileceğimizi belirtti.

Apple’ın son tanıtımı iMac’ler,M1 işlemciye sahiptir ve bu işlemci en son tanıttığı işlemcidir. M2 ProVe M2 Maksimum İşlemcilere göre biraz eski. Şirketin şu anda iPad Pro ve MacBook Pro’larında kullandığı M2 serisi işlemciyi yeni iMac’lerinde de kullanması bekleniyor.

Şirket sadece iMac değil yeni MacBook Pro’larla da karşımıza çıkabilir.

Aynı zamanda birden fazla MacBook ProŞirket bir sonraki hamlesini duyurmaya hazırlanıyor M3 işlemci Bunu duyurmaya hazırlandığı düşünülüyor. Çünkü Apple’ın M serisi işlemcisi cihazlarında yüksek performans sunuyor.

Ocak ayında açıklandı M2Şirketin işlemcisini 14 ve 16 inç MacBook Pro’larda kullandıktan sonra yeni MacBook Pro’larda da M3 işlemciyi kullanması sürpriz olmayacak.

Yeni iMac’ler şirketin Ekim ayındaki ikinci ürün lansmanında tanıtılacak. Çünkü son zamanlarda Apple, USB-C girişi ilebütçe dostu Elma Kalemi duyurmuştu. Yeni Apple Pencil Kasım ayı başlarında satışa çıkacak.

ayas-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu