Haber

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın Cuma Pazarını Ziyaret Etti

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, bu hafta son kez yerinde kurulan Cuma Pazarını ziyaret ederek pazarcılar ve pazar alışverişi yapan vatandaşlarla buluştu. Belediye Başkanı Çetin Akın, “Söz verdik, yaptık. Turgutlu’muza sözümüz var, yapılacak daha çok iş var” dedi.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Cuma Pazarı’nda çalışmalarına dün başladı. Eski yerinde kurulan pazar yerini bu hafta son kez ziyaret eden Belediye Başkanı Çetin Akın, Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, CHP Turgutlu İlçe Başkanı Hasan Ayma, CHP ilçe yöneticileri, Manavlar ve Sebzeciler Odası Başkanı Necati Gürkıvrak ile bir araya geldi. esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Öneri ve talepleri yerinde dinledi.

Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu’ya 55 milyon 996 bin TL’ye kazandırılan Turgutlu’nun tek açık pazarının yerine inşa edilen modern Cuma Pazarı’nın önümüzdeki Cuma günü faaliyete geçeceği bilgisini de esnaf ve vatandaşlarla paylaştı. Önder Akın ve beraberindeki heyet, son rötuşların yapıldığı, esnaf ve vatandaşların merakla beklediği çağdaş Cuma Pazarı’nda da incelemelerde bulundu.

Hayata geçirilen ve önümüzdeki hafta kapılarını açacak olan Cuma Pazarı, Turgut halkının daha geniş ve temiz bir ortamda alışveriş yapmasına olanak tanırken, sokaklarda oluşan yoğunluk ve kaosun da önüne geçecek. Pazarcıları sıcak ve soğuk havalardan koruyan pazar alanına yapılacak otopark tesisi ile ulaşım ve otopark sorunu çözülecek.

“SÖZ VERDİK, YAPTIK”

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Bu hafta son kez caddede kurulan Cuma Pazarını ziyaret ederek, kurduğumuz modern pazar yerinde önümüzdeki hafta Cuma Pazarı’nın açılacağının esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza müjdesini verdik” dedi. Projeyi tamamladık. Söz verdik, yaptık. Turgutlu’muza söz verdik, yapacak daha çok işimiz var.” .

haber-sereflikochisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu